درباره ما

با یاد خداوند مهربان

تشک رویال با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و مدیریت آقای حسین یوسفی و توان بالای مهندسان ایرانی و خارجی با حدود نیم‌قرن تجربه و تحقیق در صنعت کالای خواب یکی از بزرگترین و بهترین برند تشک در کشور می‌باشد.
تشک رویال مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک‌های فنرمنفصل (پاکتی)، تشک فنری و تشک طبی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، روتختی، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.
خدا را شاکریم که توانسته‌ایم سهم قابل توجه‌ای از بازار داخلی و کشورهای خاورمیانه را به خود اختصاص داده و نام ایران زمین را در نقاط مختلف دنیا با افتخار به معرض نمایش و رقابت گذاشته‌ایم.
گروه تولیدی تشک رویال با بهره‌گیری از دانش پزشکی روز دنیا و با استفاده از استانداردهای اورتوپدی در صنعت تشک توانسته است خدمتی شایسته در تولید تشک طبی و تشک فنری به شما مردم عزیز داشته و مانند همیشه مایع افتخار در این صنعت باشد.

خط مشی شرکت تشک رویال در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان:

  1. استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه.
  2. بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات دنیا، مطابق با استانداردهای برتر تولید.
  3. در اختیار گرفتن نیروهای انسانی خلاق و متخصص.
  4. نهایت دقت در ارائه محصولاتی کاملا بهداشتی.
  5. تلاش روز افزون در راه بهبود کیفیت محصولات مبتنی بر طرح‌های توسعه فنی، ارتقای مهندسی ساخت و آموزش نیروی انسانی.
  6. خود کفایی صنعتی در تولید کلیه اجزاء و لایه‌های به کار رفته در تشک طبی و تشک فنری و تشک طبی فنری.

استراتژی تشک رویال در برخورد با مشتری استراتژی برنده – برنده است و همین استراتژی پیروز، چشم‌انداز و افق آینده ما را از اهداف کوچک سودآوری به اهداف کلان و راهبردی خدمت‌رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف‌کننده سوق داده است.
ما ایمان داریم استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استانداردهای تولید و شرایط محیطی خاص در به‌دست آوردن رضایت شما، رهنمون ما در مسیر تلاش مستمرمان برای دستیابی به اهداف کلان و راهبردی خدمت‌رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف‌کنندگان محصولاتمان خواهد بود.

خواست و تلاش مجموعه تشک رویال خوابی خوش و راحت برای شما مشتریان عزیز و گرامی می‌باشد.